Вход в кабинет \ Регистрация

Пилы дисковые ручные Makita, 5500S

Выберите на чертеже интересующую запчасть

Цены актуальны на: 22-07-2019
Название:
Номер на чертеже:
Цена:

[167] Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев , цену уточняйте

167

цену уточняйте

[1] Пружинний штифт 5-32 , цену уточняйте

1

цену уточняйте

[51] Гвинт з шестигранною голівкою M8 , цену уточняйте

51

цену уточняйте

[46] Захист кабелю гумовий 9.3-90 24.00 грн.

46

24.00 грн.

[3] Штифт 16-29 , цену уточняйте

3

цену уточняйте

[4] Поворотна пружина 22 , цену уточняйте

4

цену уточняйте

[5] Штифт 16 , цену уточняйте

5

цену уточняйте

[905] Гвинт M5x12 5.00 грн.

905

5.00 грн.

[6] Штифт 16-29 , цену уточняйте

6

цену уточняйте

[7] Кришка направляючої 27 , цену уточняйте

7

цену уточняйте

[917] Гвинт M4x28 6.00 грн.

917

6.00 грн.

[8] Трубка важіля , цену уточняйте

8

цену уточняйте

[50] POWER SUPPLY CORD 1.00-3-2.5 , цену уточняйте

50

цену уточняйте

[10] Шарнір , цену уточняйте

10

цену уточняйте

[12] Штифт 16 , цену уточняйте

12

цену уточняйте

[13] Пружинний штифт 6-60 , цену уточняйте

13

цену уточняйте

[935] Шумоглушник , цену уточняйте

935

цену уточняйте

[14] Направляюча , цену уточняйте

14

цену уточняйте

[15] Ідентифікаційна етикетка 5500S , цену уточняйте

15

цену уточняйте

[17] Гумова шайба 40 , цену уточняйте

17

цену уточняйте

[127] Пласка шайба 8 5.00 грн.

127

5.00 грн.

[33] Гвинт M5x12 13.00 грн.

33

13.00 грн.

[187] Запобіжне кільце E-9 5.00 грн.

187

5.00 грн.

[16] Клепка 0-5 , цену уточняйте

16

цену уточняйте

[18] Пристрій захисту від торкання , цену уточняйте

18

цену уточняйте

[62] Шарикопідшипник 6003LLB 152.00 грн.

62

152.00 грн.

[19] Запобіжне кільце S-22 , цену уточняйте

19

цену уточняйте

[407] Запобіжне кільце E-10 , цену уточняйте

407

цену уточняйте

[20] Фіксуючий штифт , цену уточняйте

20

цену уточняйте

[21] Гвинт M8 , цену уточняйте

21

цену уточняйте

[22] Ручка регулювання 60 , цену уточняйте

22

цену уточняйте

[23] Гвинт з шестигранною голівкою M8X105 , цену уточняйте

23

цену уточняйте

[24] Кронштейн важіля лівий , цену уточняйте

24

цену уточняйте

[86] Ізоляційна прокладка , цену уточняйте

86

цену уточняйте

[25] Пружинний штифт 5-18 , цену уточняйте

25

цену уточняйте

[919] Гвинт M4x10 5.00 грн.

919

5.00 грн.

[27] Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X50 , цену уточняйте

27

цену уточняйте

[934] Лінійна котушка , цену уточняйте

934

цену уточняйте

[11] Запобіжне кільце S-16 13.00 грн.

11

13.00 грн.

[28] Шестигранна гайка M8-17 , цену уточняйте

28

цену уточняйте

[29] Гвинт M6X10 , цену уточняйте

29

цену уточняйте

[39] Гвинт M4x8 , цену уточняйте

39

цену уточняйте

[102] Гвинт M5x65 , цену уточняйте

102

цену уточняйте

[31] Опора , цену уточняйте

31

цену уточняйте

[210] Шайба 10 14.00 грн.

210

14.00 грн.

[41] Шумоглушник , цену уточняйте

41

цену уточняйте

[41] Шумоподавлювач , цену уточняйте

41

цену уточняйте

[32] Запобіжна задня кришка , цену уточняйте

32

цену уточняйте

[34] Кронштейн важіля правий , цену уточняйте

34

цену уточняйте

[35] Рейка , цену уточняйте

35

цену уточняйте

[82] Ущільнення 10 33.00 грн.

82

33.00 грн.

[83] Гумовий штифт 4 5.00 грн.

83

5.00 грн.

[87] Ковпачок тримача щітки 6,5x18 17.00 грн.

87

17.00 грн.

[36] Шайба 8 , цену уточняйте

36

цену уточняйте

[84] Шарикопідшипник 6200LLB 120.00 грн.

84

120.00 грн.

[88] Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 70.00 грн.

88

70.00 грн.

[38] Корпус вимикача , цену уточняйте

38

цену уточняйте

[40] Вимикач V-10FL-3B8 , цену уточняйте

40

цену уточняйте

[42] Фіксуюча панель для кабеля , цену уточняйте

42

цену уточняйте

[43] Гвинт M4x16 5.00 грн.

43

5.00 грн.

[209] Пружинна шайба 6 5.00 грн.

209

5.00 грн.

[45] STRAIN RELIEF , цену уточняйте

45

цену уточняйте

[74] Шпонка 4 14.00 грн.

74

14.00 грн.

[47] Протектор вимикача , цену уточняйте

47

цену уточняйте

[48] Гвинт , цену уточняйте

48

цену уточняйте

[903] Гвинт M4x8 , цену уточняйте

903

цену уточняйте

[68] Шарикопідшипник 6201LLB 95.00 грн.

68

95.00 грн.

[53] Зовнішній фланець 40 , цену уточняйте

53

цену уточняйте

[79] Ущільнення 12 , цену уточняйте

79

цену уточняйте

[54] CROSS-CUT SAW BLADE 180 , цену уточняйте

54

цену уточняйте

[61] Гумовий штифт 6 5.00 грн.

61

5.00 грн.

[72] Запобіжне кільце S-20 13.00 грн.

72

13.00 грн.

[55] Фланцевий вал , цену уточняйте

55

цену уточняйте

[56] Шпонка 4 , цену уточняйте

56

цену уточняйте

[90] Гвинт M4X14 , цену уточняйте

90

цену уточняйте

[57] Пружина стиснення 18 , цену уточняйте

57

цену уточняйте

[58] Захисний ковпачок 17 , цену уточняйте

58

цену уточняйте

[59] Корпус пильного полотна (L) , цену уточняйте

59

цену уточняйте

[60] Корпус редуктора (зовнішній) , цену уточняйте

60

цену уточняйте

[211] Шестигранна гайка M10 , цену уточняйте

211

цену уточняйте

[63] Зубчасте колесо 32 , цену уточняйте

63

цену уточняйте

[64] Корпус редуктора (внутрішній) , цену уточняйте

64

цену уточняйте

[65] Захисний ковпачок 8 , цену уточняйте

65

цену уточняйте

[66] Гвинт з шестигранною голівкою M8X20 , цену уточняйте

66

цену уточняйте

[67] Шестірня 20 , цену уточняйте

67

цену уточняйте

[70] Зубчасте колесо 38 , цену уточняйте

70

цену уточняйте

[71] Шпиндель , цену уточняйте

71

цену уточняйте

[73] Зубчасте колесо 42 , цену уточняйте

73

цену уточняйте

[75] Головний Шпиндель , цену уточняйте

75

цену уточняйте

[76] Пластина для стружок лівостороння , цену уточняйте

76

цену уточняйте

[77] Гвинт M6X35 , цену уточняйте

77

цену уточняйте

[80] Вентилятор 80 , цену уточняйте

80

цену уточняйте

[106] Шарикопідшипник 6202DDW 136.00 грн.

106

136.00 грн.

[81] Якір у зборі 220V L , цену уточняйте

81

цену уточняйте

[142] Пружинний штифт 5-20 , цену уточняйте

142

цену уточняйте

[85] Статор у зборі 220V , цену уточняйте

85

цену уточняйте

[197] Затисна шайба 6 , цену уточняйте

197

цену уточняйте

[52] Шайба 8 , цену уточняйте

52

цену уточняйте

[109] Шайба 16 , цену уточняйте

109

цену уточняйте

[91] Кришка корпусу двигуна , цену уточняйте

91

цену уточняйте

[69] Запобіжне кільце S-15 5.00 грн.

69

5.00 грн.

[94] Гвинт з фланцем M6 , цену уточняйте

94

цену уточняйте

[95] Пилка Т.С.Т.235 (RI , цену уточняйте

95

цену уточняйте

[96] Корпус двигуна , цену уточняйте

96

цену уточняйте

[97] Фланець 25 , цену уточняйте

97

цену уточняйте

[98] Внутрішній фланець 51 , цену уточняйте

98

цену уточняйте

[99] Гвинт M5X12 913217-5 15.39 грн.

99

15.39 грн.

[208] Гвинт M5 , цену уточняйте

208

цену уточняйте

[100] Опора пильного полотна ліва , цену уточняйте

100

цену уточняйте

[150] Штифт 8 нова модель , цену уточняйте

150

цену уточняйте

[149] Ручка 20 , цену уточняйте

149

цену уточняйте

[103] Шарикопідшипник 6004LLB , цену уточняйте

103

цену уточняйте

[104] Корпус редуктора , цену уточняйте

104

цену уточняйте

[147] Запобіжне кільце E-6 5.00 грн.

147

5.00 грн.

[107] Вісь , цену уточняйте

107

цену уточняйте

[108] Зубчасте колесо 80 , цену уточняйте

108

цену уточняйте

[137] Пружина стиснення 9 14.00 грн.

137

14.00 грн.

[904] Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев , цену уточняйте

904

цену уточняйте

[111] Кришка корпусу редуктора , цену уточняйте

111

цену уточняйте

[112] Гвинт M6X25 , цену уточняйте

112

цену уточняйте

[113] Зубчасте колесо 91 , цену уточняйте

113

цену уточняйте

[114] Гвинт , цену уточняйте

114

цену уточняйте

[37] Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X30 , цену уточняйте

37

цену уточняйте

[156] Пласка шайба 8 5.00 грн.

156

5.00 грн.

[115] Шарикопідшипник 6302LLB 230.00 грн.

115

230.00 грн.

[117] Вал пильного полотна , цену уточняйте

117

цену уточняйте

[118] Корпус пильного полотна (R) , цену уточняйте

118

цену уточняйте

[119] Пластина для стружок правостороння , цену уточняйте

119

цену уточняйте

[120] Кабель живлення #18-2- , цену уточняйте

120

цену уточняйте

[121] Якір у зборі 220V R , цену уточняйте

121

цену уточняйте

[122] Вентилятор 86 , цену уточняйте

122

цену уточняйте

[123] Пилка Т.С.Т.235 (RI , цену уточняйте

123

цену уточняйте

[124] Опора пильного полотна права , цену уточняйте

124

цену уточняйте

[125] Статор у зборі 220V , цену уточняйте

125

цену уточняйте

[128] Щічка лещат ліва , цену уточняйте

128

цену уточняйте

[128] Щічка лещат ліва , цену уточняйте

128

цену уточняйте

[129] Дерев'яна панель , цену уточняйте

129

цену уточняйте

[131] Шпиндель , цену уточняйте

131

цену уточняйте

[131] Шпиндель лещат , цену уточняйте

131

цену уточняйте

[132] Шайба 12 5.00 грн.

132

5.00 грн.

[133] VISE SHOE R , цену уточняйте

133

цену уточняйте

[133] Щічка лещат права , цену уточняйте

133

цену уточняйте

[134] Важіль 45 , цену уточняйте

134

цену уточняйте

[135] Пружина стиснення 7 , цену уточняйте

135

цену уточняйте

[136] Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x70 нова мо , цену уточняйте

136

цену уточняйте

[136] Гвинт з шестигранною голівкою M8X70 , цену уточняйте

136

цену уточняйте

[138] Пружинний штифт 6-28 , цену уточняйте

138

цену уточняйте

[139] Рама лещат , цену уточняйте

139

цену уточняйте

[140] Запобіжне кільце E-15 , цену уточняйте

140

цену уточняйте

[141] Барашковий гвинт M6X15 , цену уточняйте

141

цену уточняйте

[145] Трубка 390 , цену уточняйте

145

цену уточняйте

[146] Пружинний штифт 5-14 , цену уточняйте

146

цену уточняйте

[148] HANDLE 95 , цену уточняйте

148

цену уточняйте

[916] Гвинт M4x8 5.00 грн.

916

5.00 грн.

[148] Ручка 95 , цену уточняйте

148

цену уточняйте

[148] Ручка 95 , цену уточняйте

148

цену уточняйте

[151] Ручка 40 , цену уточняйте

151

цену уточняйте

[153] Направляюча , цену уточняйте

153

цену уточняйте

[30] Штифт нейлоновий 5 , цену уточняйте

30

цену уточняйте

[154] Різьбовий стержень M14 , цену уточняйте

154

цену уточняйте

[155] Втулка , цену уточняйте

155

цену уточняйте

[157] Гвинт з шестигранною голівкою M8X20 , цену уточняйте

157

цену уточняйте

[158] Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X35 , цену уточняйте

158

цену уточняйте

[159] Рукоятка подачі , цену уточняйте

159

цену уточняйте

[160] Втулка , цену уточняйте

160

цену уточняйте

[161] Направляюча 250 , цену уточняйте

161

цену уточняйте

[163] Стержень , цену уточняйте

163

цену уточняйте

[164] Штифт нейлоновий 6 , цену уточняйте

164

цену уточняйте

[165] Пружина стиснення 9 , цену уточняйте

165

цену уточняйте

[166] Барашковий гвинт M8X25 , цену уточняйте

166

цену уточняйте

[331] Шестигранна гайка M8 13.00 грн.

331

13.00 грн.

[170] Втулка 8 , цену уточняйте

170

цену уточняйте

[172] HANDLE 230 , цену уточняйте

172

цену уточняйте

[172] Маховичок 230 , цену уточняйте

172

цену уточняйте

[173] Ручка 30 , цену уточняйте

173

цену уточняйте

[174] Гвинт M10 , цену уточняйте

174

цену уточняйте

[175] Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев , цену уточняйте

175

цену уточняйте

[176] Гвинт з шестигранною голівкою M6X40 , цену уточняйте

176

цену уточняйте

[177] Пружина стиснення 41 , цену уточняйте

177

цену уточняйте

[927] Ізоляційне кільце , цену уточняйте

927

цену уточняйте

[178] Захист пружини , цену уточняйте

178

цену уточняйте

[179] Направляюча рейка , цену уточняйте

179

цену уточняйте

[180] Сталева пластина , цену уточняйте

180

цену уточняйте

[184] Плита основи , цену уточняйте

184

цену уточняйте

[185] Вісь , цену уточняйте

185

цену уточняйте

[188] Ролик 60 , цену уточняйте

188

цену уточняйте

[189] Гвинт для деревини 5.1X50 5500S , цену уточняйте

189

цену уточняйте

[190] Шарнір 100 , цену уточняйте

190

цену уточняйте

[192] HEX. BOLT M10X50 , цену уточняйте

192

цену уточняйте

[193] Плита основи , цену уточняйте

193

цену уточняйте

[194] Зубчасте колесо 80 , цену уточняйте

194

цену уточняйте

[195] Зубчасте колесо 91 , цену уточняйте

195

цену уточняйте

[196] Гвинт M5 , цену уточняйте

196

цену уточняйте

[198] Затисний стопор , цену уточняйте

198

цену уточняйте

[199] Пластинка індикатору 5500S , цену уточняйте

199

цену уточняйте

[200] Шкала 5500S , цену уточняйте

200

цену уточняйте

[904] Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13.00 грн.

904

13.00 грн.

[204] Скобка , цену уточняйте

204

цену уточняйте

[206] Гвинт з шестигранною голівкою M8X16 , цену уточняйте

206

цену уточняйте

[212] Кріпильна гайка , цену уточняйте

212

цену уточняйте

[202] Пласка шайба 6 5.00 грн.

202

5.00 грн.

[312] Кришка корпусу редуктора нова модель , цену уточняйте

312

цену уточняйте

[400] Стержень , цену уточняйте

400

цену уточняйте

[401] Шестигранний ключ 6 мм , цену уточняйте

401

цену уточняйте

[402] WRENCH 13 , цену уточняйте

402

цену уточняйте

[402] WRENCH 13-17 , цену уточняйте

402

цену уточняйте

[403] WRENCH 6-13 , цену уточняйте

403

цену уточняйте

[404] Пружина стиснення 15 , цену уточняйте

404

цену уточняйте

[405] Ролик , цену уточняйте

405

цену уточняйте

[406] Вісь ролика , цену уточняйте

406

цену уточняйте

[408] Підвісний гвинт , цену уточняйте

408

цену уточняйте

[409] Ніжка , цену уточняйте

409

цену уточняйте

[500] AUXILIARY ROLLER ASS'Y , цену уточняйте

500

цену уточняйте

[900] Пластина , цену уточняйте

900

цену уточняйте

[901] Пластинка індикатору 5500S , цену уточняйте

901

цену уточняйте

[902] Шкала глибини , цену уточняйте

902

цену уточняйте

[907] Шаблон , цену уточняйте

907

цену уточняйте

[908] Шайба 8 , цену уточняйте

908

цену уточняйте

[909] Гвинт з потайною голівкою M8X30 5500S , цену уточняйте

909

цену уточняйте

[910] Шестигранна гайка M8 , цену уточняйте

910

цену уточняйте

[911] Пружина стиснення 6 , цену уточняйте

911

цену уточняйте

[912] З'єднувач , цену уточняйте

912

цену уточняйте

[913] Корпус перемикача , цену уточняйте

913

цену уточняйте

[915] Натискна кнопка , цену уточняйте

915

цену уточняйте

[918] Пружинний штифт 5-12 , цену уточняйте

918

цену уточняйте

[923] Шаблон 30?-60? , цену уточняйте

923

цену уточняйте

[925] Гвинт без головки M8 , цену уточняйте

925

цену уточняйте

[928] Ізоляційне кільце , цену уточняйте

928

цену уточняйте

[929] Фіксуюча панель для кабеля , цену уточняйте

929

цену уточняйте

[930] Кабель живлення #18-2- , цену уточняйте

930

цену уточняйте

[931] RELAY , цену уточняйте

931

цену уточняйте

[931] Реле , цену уточняйте

931

цену уточняйте

[932] Тарілкова пружина 4 , цену уточняйте

932

цену уточняйте

[933] Пласка шайба 4 , цену уточняйте

933

цену уточняйте

[934] Лінійна котушка , цену уточняйте

934

цену уточняйте